štvrtok 17. decembra 2015

V týchto pochmúrnych dňoch sem dám zopár kvietkových  spredo dverí, ktoré som včera odfotila, keď slniečko chvíľu svietilo. Tvária sa, ako keby neboli o týždeň Vianoce. :)A teraz, hor sa do práce. Pokračujeme..... :)
,

Trošku zimnej nálady....

Ahojte!

Dana :)8 komentárov:

 1. No, to je tvoja chyba, že teraz kvitnú! Nedala si im do črepníka kalendár :-) A možno aj dala, ale neotáčaš strany v ňom :-)))
  Medovníčky máš krásne!
  Užívaj si to!
  Pááá

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ...asi si budeme musieť zvyknúť na takéto krásne rozkvitnuté vianočné dekorácie, keď je vonku všetko naopak :-D a na Veľkú noc budeme stavať snehuliaka :-) krásne predvianočné dni, Dani!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tiež mi kvitnú sirôtky ... chodím ich denne pohládzať očami ... príroda je fakt pomýlená ... jarné počasie v decembri a zima v marci ... tak tomu bude už tretí rok za sebou ... a normálne už rúžim po snehu ...
  Pekné perníčky ... vyhrala si sa s nimi ... ale tak to má byť ... aj pre oči treba ... :) Dani, maj sa fajn ... pa L.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. How nice to see these beautiful flowers!
  Lovely pictures !
  Have a nice weekend !

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Paaani nádherne sirôtky, a v decembri, no svet na ruby :-) Myslim že pečenie maš linecke cesto...dobry nápad väčšie a menšie srdiečka na sebe. Maj sa krásne.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Paaani nádherne sirôtky, a v decembri, no svet na ruby :-) Myslim že pečenie maš linecke cesto...dobry nápad väčšie a menšie srdiečka na sebe. Maj sa krásne.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Feliz Natal!!! Que a manjedoura do seu coração esteja pronta para receber o Menino Jesus que irá nascer!!!
  Um ano novo repleto das bençãos de Deus!!!
  Doce abraço com carinho, Marie!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Dani, krása - kvetinky i srdiečka. Ja som ešte v sobotu pracovala v záhrade, to sa veru po minulé roky 19. decembra nedialo :-) Dokonca mi tiež ešte kvitnú chrysantémy, nemali ešte ani príležitosť omrznúť. Ale myslím, že po sviatkoch si ešte mrazu i snehu užijeme. Maj sa krásne a prajem ti šťastné a spokojné Vianoce! Vierka.

  OdpovedaťOdstrániť